post-template-default single single-post postid-1063 single-format-standard

Медичний центр «Томомед» взяв участь у святкуванні Дня захисників та захисниць України разом із колегами з MedOffice Group

Прекрасна святкова нагода не дала шансу нам сидіти вдома в цей прохолодний жовтневий день. У День захисників та захисниць України наш колектив приїхав до Запоріжжя, щоб провести час із великою родиною професійного медичного об’єднання MedOffice Group.

Разом з чотирма передовими медичними центрами Запоріжжя ми святкували на природі у дружній та теплій атмосфері. Сидіти на одному місці – це точно не про наш колектив, тому ми з радістю долучилися до активних розваг, які підготували для нас та колег. Почали з пейнтболу та лазертагу, об’єднавшись у невеликі команди, а завершили бадмінтоном, волейболом та піснями біля вогнища.

Наш колектив завжди цінує будь-яку можливість провести час разом, емоційно відпочити, обмінятися досвідом з колегами та надихнутися на нові звершення. Пишаємося, що є частиною великої та міцної родини MedOffice Group – найкращого медичного об’єднання Запорізького регіону.

Це свято для кожного свідомого українця має особливе значення. Воно нагадує про громадянський обов’язок і важливе громадянське призначення як захисників та захисниць України, так і медичних працівників, які завжди працюють «у тилу», щоб кожен громадянин був здоровим.

Дякуємо MedOffice Group за можливість бути потрібними нашій країні та пацієнтам! Свято – це привід зібратися разом і емоції подаровані у цей день залишаться з нами на довгий час!