page-template page-template-templates page-template-aboutus page-template-templatesaboutus-php page page-id-34

Про центр

Про центр

Проблема відсутності комп’ютерної томографії в Енергодарі була відома чи не кожному жителю міста. Для проходження настільки затребуваного в медицині вида діагностики городянам доводилося довгий час відвідувати м. Запоріжжя. Більше 7-ми місяців ми працювали над вирішенням цієї проблеми, результатом чого у вересні 2020 року стало відкриття в м. Енергодар дійсно сучасного медичного центру під назвою «ТОМОМЕД». Ми оснастили центр одним з найсучасніших діагностичних томографів – 40-зрізовим спіральним комп’ютерним томографом PHILIPS BRILLIANCE. На даному обладнанні вперше в Енергодарі будуть проводитися дослідження, які не поступаються за своєю якістю і інформативності тій діагностиці, яка виконується сьогодні в передових медичних установах обласних центрів та столиці України.

Також ми вирішили проблему відсутності в Енергодарі штату досвідчених лікарів-радіологів. До опису знімків комп’ютерної томографії ми залучили найкращих, на нашу думку, фахівців регіону. Паралельно з цим ми організували і успішно провели шестимісячні інтенсивні курси підвищення кваліфікації для фахівців з Енергодара, за результатами яких місцеві радіологи показали чудові результати.

Ми хотіли б висловити слова подяки нашим партнерам, які безпосередньо брали участь в реалізації цього проекту для Енергодару. Зокрема, ми хотіли б подякувати медичному директору центру комп’ютерної томографії «Преміум» Ользі Науменко, засновнику «MedOffice Group» Денису Бастрикіну, керівнику СМСЧ №1 Андрію Бредихіну, меру міста Енергодар Павлові Музиці, керівнику центру медичного консалтингу «МедРада» Наталії Новіковій, заступнику директора МЦ «Юнімед» Людмилі Шаварській, керівнику технічного відділу МЦ «Юнімед» Денису Смирнову, директору компанії-постачальника обладнання Володимиру Люпіну, а також заступнику директора маркетингової агенції «Резонанс» Вікторії Турчененко.

Щиро сподіваємося стати корисними для городян та медичної спільноти міста.

Медичний директор
МЦ «ТОМОМЕД»
Ельвіра Шмакова