Звертаємо Вашу увагу, що 1, 2 та 9 травня центр не працює
post-template-default single single-post postid-375 single-format-standard

Як отримати максимальний результат від проходження КТ

У цій статті розглядаються основні фактори, на які треба звернути увагу, якщо Вам призначена процедура комп’ютерної томографії. Що потрібно робити, аби зберегти дорогоцінний час і кошти, а головне, отримати достовірний результат КТ?

Вибір медичного центру в Енергодарі

результат ктЗа якими параметрами можна обрати хороший діагностичний центр? Перевірене місце для проведення обстеження може порадити Ваш лікуючий лікар, якщо у Вас немає сумнівів в його неупередженості. Також можна ознайомитися з відгуками в мережі від пацієнтів, які вже пройшли діагностику. На сайті медичного центру можна знайти багато корисної інформації, що Вас цікавить. Це можуть бути дані щодо кваліфікації лікарів, можливостей обладнання, організації діагностичного процесу, підготовки до досліджень.

Важливо звернути увагу на устаткування, за допомогою якого проводиться дослідження. Сучасні апарати КТ дозволяють розглянути на томограмах найдрібніші деталі та проводять обстеження за короткий проміжок часу. Нове обладнання не тільки володіє великим діагностичним потенціалом. Його головна перевага –  істотне зниження променевого навантаження без втрати якості сканування. Уточніть, на яку вагу розрахований стіл для пацієнта, якщо Вам це актуально. У деяких застарілих моделях томографів можуть бути обмеження до 90-100 кг. Для сучасних апаратів це не проблема.

Результат КТ по ​​отриманим знімкам описує лікар-рентгенолог. Дуже важливо, щоб це був висококваліфікований фахівець. Від грамотно і компетентно сформульованого висновку дуже багато залежить. Це допоможе підібрати оптимальний метод лікування та ефективно боротися із захворюванням, відстежувати динаміку хронічних процесів або контролювати ремісію.

Підготовка до дослідження в Енергодарі

Обов’язково потрібно уточнити наявність у Вас показань і протипоказань для проведення комп’ютерної томографії. Перед дослідженням необхідно з’ясувати, чи планується проведення КТ з контрастом. Якщо у пацієнта є порушення ниркового кровотоку, лікуючий лікар призначає здачу аналізів перед дослідженням. Це аналізи крові на вміст креатиніну і сечовини в плазмі крові.

Якщо Вам порекомендували дотримуватися дієти або робити інші заходи в якості підготовки до діагностики, нехтувати цим категорично протипоказано. Це важливо в першу чергу для отримання максимально точних і достовірних результатів. Крім того, від правильної підготовки залежить Ваше самопочуття під час обстеження і виключення ускладнень.

Що необхідно взяти з собою на дослідження?

результат ктНа дослідження слід приходити в зручному вільному одязі без страз, заклепок і інших металевих прикрас. З собою взяти медичну документацію, що стосується зони інтересу. Це можуть бути результати попередніх досліджень за допомогою інших методів, виписки, операційні епікризи. Обов’язково принести з собою направлення, в якому лікар чітко вказує, що потрібно досліджувати і яку клінічну задачу необхідно вирішити. Завдяки аналізу цих даних рентгенолог зможе сформувати максимально інформативний результат КТ. Важливо, щоб він відповідав поставленим цілям сканування і з урахуванням супутньої патології. Ефективного результату сканування можна добитися, оцінюючи дані поточного дослідження в сукупності зі скаргами, інформацією про історію розвитку захворювання, перенесені раніше хвороби, травми та їх наслідки. Також порівняння отриманих томограм із зображеннями, зробленими раніше, дозволяє об’єктивно оцінити динаміку розвитку патологічного процесу.

Як отримати результат КТ?

Перевагою сучасних технологій є можливість отримати доступ до результатів дослідження в особистому кабінеті за допомогою сервісу MedOffice. Це дозволяє заощадити час очікування в медичному центрі після дослідження, а також убезпечить Вас на випадок втрати дисків або знімків. Лікуючий лікар зможе онлайн ознайомитися з результатами діагностики (з дозволу пацієнта) і вчасно призначити необхідну терапію.